Fda Onay Sertifikamız

FDA, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi'nin kısaltmasıdır ve ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığına bağlı bir kurumdur. FDA' nın temel görevi, gıdaların, ilaçların, tıbbi cihazların, biyolojik ürünlerin, kan ürünlerinin, hayvanlara yönelik ürünlerin, kozmetiklerin ve radyasyon yayan elektronik ürünlerin insan sağlığı için güvenli ve etkili olduğunu denetlemek ve onaylamaktır. FDA ayrıca bu ürünlerin doğru ve anlaşılır bilgilerle etiketlendiğinden emin olmak için düzenlemeler yapar.

Ürünlerin piyasaya sürülmeden önce ve piyasaya sürüldükten sonra güvenliğini sağlamak için kapsamlı testler ve denetimler yürütür. Bir ilaç veya sağlık ürünü FDA tarafından onaylandığında, bu ürünün belirli bir kullanım için güvenli olduğu ve etiketleme talimatlarına uygun kullanıldığında istenen etkiyi sağlayabileceği anlamına gelir. FDA'nın onay süreci genellikle klinik deneyler ve diğer testlerden oluşur ve bu süreç ürünün risklerini ve yararlarını dikkatli bir şekilde değerlendirir. FDA onayı, bir ürünün kalitesi ve güvenilirliği hakkında önemli bir güvence olarak kabul edilir ve genellikle tüketiciler ve sağlık uzmanları tarafından güvenilir bir standart olarak görülür.

MY COLLAGEN

Bültene Üye Ol

Kampanya, indirim ve fırsatlardan ilk haberdar olan sen ol, stoklarla sınırlı kampanyalarımızı kaçırma!

MY COLLAGEN 'i

Takip Et

Takipçilerimize özel kampanya, fırsat ve indirimlerden faydalanmak için bizi takip et.

Sepetim
Giriş Yap

Hesabın yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Aradığınız ürünün adını yazın.
Kolajen Takviyesi
Ürünler
0 items Sepetim